Autor: Iza
14 marca, 2019Newsy

Nowa pula mieszkań w sprzedaży

Kameralna zabudowa bliźniacza, mieszcząca wygodne lokale, w których z łatwością odnajdziesz się z całą rodziną – oferta Osiedla Lawendowa 3 stale się rozrasta. Obecnie do sprzedaży trafiła nowa pula mieszkań. Pospiesz się więc z dokonaniem wyboru i dopasuj nieruchomość do własnej wizji idealnego M.

Firma Maxus Developer realizuje projekt w sposób etapowy i informuje, iż w ofercie pojawiły się kolejne mieszkania. Do części z nich przynależą kameralne ogródki. Pozostałe dysponują dodatkową przestrzenią poddasza, do dowolnego zaaranżowania. Lokale parterowe posiadają powierzchnię 64,22 m2 w układzie: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz kotłownia. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na taras.

Wybierając lokal na piętrze, będziesz mieć do dyspozycji 78,88 m2 w układzie: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz pralnia. Odpowiednio zaprojektowana część komunikacyjna, pozwala na zaaranżowanie praktycznej garderoby. Jeżeli Twoja rodzina ma większe oczekiwania, spełnij je, adaptując funkcjonalne poddasze.

Ceny nieruchomości wahają się od 5 700 zł/m2 do 6 000 zł/m2 a ich realizacja przewidziana została na I połowę 2020 roku. Funkcjonalny układ pomieszczeń, przyjazna i dobrze wpisująca się w okolicę architektura oraz kompleksowo zaaranżowane części wspólne to tylko część z atutów, które powinny Cię przekonać do wyboru tej oferty. Sprawdź jej szczegóły już dziś!