Autor: Dopoznania.pl
30 lipca, 2020Zakup inwestycyjny

Nowe Centrum Południowe III rośnie w oczach

Na terenie budowy przy ulicy Gwieździstej we Wrocławiu wraca wre! III etap inwestycji Nowe Centrum Południowe pnie się w górę, a klienci zainteresowani nowym mieszkaniem w dzielnicy Południe nadal wybierać mogą pomiędzy atrakcyjnymi lokalami o zróżnicowanych układach i powierzchniach.

Pomimo trudnej sytuacji realizacja inwestycji dewelopera GPI Wrocław idzie zgodnie z planem. Jak informował inwestor, w czerwcu skupiono się na konstrukcji od 2 do 5 kondygnacji, a także rozpoczęto działania związane z wykonaniem ścian działowych oraz instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi w garażu. Aktualnie trwają prace konstrukcyjne na kolejnych piętrach budynku.

Inwestycja powstaje na Południu, w obrębie dzielnicy Krzyki. Klienci, którzy planują zakup lokum w tej części Wrocławia nadal skorzystać mogą z szerokiej gamy dostępnych rozwiązań. W puli dostępnych mieszkań znajdują się kawalerki oraz funkcjonalne „M” w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Do wybranych lokali przynależą atrakcyjne powierzchnie dodatkowe w postaci tarasów lub loggii. Klienci, którym zależy na czasie i wygodzie skorzystać mogą z opcji wykończenia pod klucz.

Dlaczego warto zamieszkać w Nowym Centrum Południowym III? Klienci dewelopera GPI Wrocław, zyskają nie tylko komfortowe cztery kąty, ale także doskonałą lokalizację blisko centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są sklepy, galerie handlowe, kina, teatry, restauracje, miejsca pracy i wiele, wiele więcej. Na uwagę zasługuje również dogodna komunikacja z innymi częściami Wrocławia.

Jeżeli szukasz dogodnej lokalizacji, wysokiej jakości i nowego „M” dopasowanego do Twoich potrzeb, trafiłeś pod właściwy adres! Skontaktuj się z deweloperem i wybierz najlepsze rozwiązanie.