Autor: Dopoznania.pl
26 kwietnia, 2019Newsy

Nowe cztery kąty? Przyjdź na Targi Mieszkaniowe!

Wygodna kawalerka, a może duże „M” dla całej rodziny? W centrum czy na obrzeżach? Niezależnie od tego, na jakie lokum stawiasz, znajdziesz je na Targach Mieszkaniowych Nowym DOM Nowe MIESZKANIE. 67. warszawska edycja Targów odbędzie się już w najbliższy weekend, tj. 27 i 28 kwietnia, na terenie Global EXPO.

Zbliżające się wydarzenie to doskonała okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą stołecznych deweloperów, agencji w obrocie nieruchomościami oraz banków i pośredników kredytowych. Szeroki wybór inwestycji realizowanych w Warszawie i okolicy, pozwoli każdemu znaleźć idealne cztery kąty. Warto skorzystać również z bogatej oferty kredytów hipotecznych. Rozmowa z rzetelnymi doradcami finansowymi oraz symulacja wysokości i warunków kredytu da gościom realną szansę oceny ryzyka zakupu mieszkania.  

Część wystawienniczą uzupełni bogaty program edukacyjny. Dzięki darmowym wykładom i poradom, uczestnicy dowiedzą się m.in. jak uniknąć problemów przy ubieganiu się u kredyt. Targowi goście będą mogli skorzystać także z indywidualnych konsultacji z dziedziny aranżacji wnętrz.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

 

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
27-28 kwietnia 2019 r., godz. 10.00-16.00
Global EXPO, ul. Modlińska 6D