Autor: Iza
12 kwietnia, 2019Newsy

Nowe, dobre miejsce do życia

Bez względu na to, na jakim etapie swojego życia znajdujesz się obecnie, na Osiedlu Pastelowe znajdziesz nieruchomość, która będzie dobrze dopasowana do Twoich potrzeb. Te atrakcyjnie zaprojektowane, nowe mieszkania w dzielnicy Łostowice, przyciągają uwagę wysoką jakością oraz ponadczasową bryłą budynków, która oprze się wszelkim modom.

Dekpol Deweloper kusi ponadto konkurencyjnie niską ceną – mieszkania można kupić już od 4 950 zł/m2. Okolica sprzyja relaksowi i pozwala odpocząć w otoczeniu atrakcyjnych terenów zielonych. Dzięki dużej ilości przeszkleń, budynki prezentują się nowocześnie i elegancko a wnętrza są dobrze doświetlone. Ponadto, na szczególną uwagę zasługuje ponadprzeciętna odległość pomiędzy budynkami, która daje wrażenie przestronności i jest dobrym miejscem do aranżacji zieleni.

Pomimo, iż okolica jest spokojna, nie brakuje w niej różnorodnych udogodnień infrastrukturalnych i przystanków komunikacji zbiorowej. Dogodny dojazd do ścisłego centrum Gdańska, pozwala prowadzić wszechstronnie komfortowy tryb życia.

Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2020 roku. Już dziś możesz więc zaplanować swoją lepszą przyszłość, korzystając z szerokiej palety dostępnych jeszcze lokali. W sprzedaży znajdują się bowiem jeszcze mieszkania o powierzchni od 55 m2 do 105,57 m2, których układ waha się od 2- do 4- pokojowego. W tak dużym zróżnicowaniu, każdy odnajdzie coś dla siebie. Osiedle Pastelowe czeka także na Ciebie!

Zobacz nowe mieszkania w Gdańsku