Autor: Dopoznania.pl
25 listopada, 2019Newsy

Nowe domy blisko Poznania – poznaj inwestycję Przy Subtelnej

CMD Królak Przy SubtelnejGmina Swarzędz to adres chętnie wybierany przez klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Właśnie tam, na terenie miejscowości Garby, deweloper CMD Królak realizuje inwestycję Przy Subtelnej. Jeżeli poszukujesz przestronnego domu w atrakcyjnej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie! 

CMD Królak Przy SubtelnejOsoby zainteresowane własnym domem koło Poznania wybierać mogą pomiędzy nieruchomościami o powierzchni od 118,10 do 161,08 m2. Domy realizowane są na działkach, mieszczących się w przedziale od265 do 583 m2. Zgodnie z planem klucze zostaną przekazane pod koniec przyszłego roku.

Jedną z największych zalet osiedla przy ulicy Subtelnej jest dogodna lokalizacja. Garby położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Wschodniego Klina Zieleni Miasta Poznania. Wybrany przez dewelopera CMD Królak obszar łączy w sobie bliskość natury z dobrym dostępem do miejskich udogodnień. W pobliżu nowych domów  znaleźć można m.in.: Dolinę Michałówki, Jezioro Swarzędzkie, Przedszkole „Za lasem”, Szkołę Podstawową w Zalasewie. Ponadto w zasięgu niedługiej podróży samochodem są: CH ETC, CH Franowo czy Cinema City Kinepolis.

Nowy dom w gminie Swarzędz? Postaw na osiedle deweloperskie Przy Subtelnej