Autor: Dopoznania.pl
21 lutego, 2020Newsy

Nowe domy w Baranowie pod Poznaniem – sprawdź ofertę Agrobexu

Realizowane w Baranowie k. Poznania Osiedle przy Marinie to najnowsza propozycja dewelopera Agrobex. W ramach projektu przy ulicy Wypoczynkowej oddane zostaną uzbrojone działki oraz domy w zabudowie bliźniaczej.

Podpoznańskie Baranowo to spokojna miejscowość, położona na zachód od Poznania. Lokalizację tę polecić należy wszystkim, którzy chętnie zamienią wielkomiejski zgiełk na kameralny klimat przedmieścia.

Klienci zdecydować się mogą na jedną z działek o powierzchni do 830 do 1200 m2. Deweloper zadba o pełne uzbrojenie (gaz, prąd, kanalizacja, woda), ogrodzenie oraz bramę wjazdową. Na tych działkach Agrobex gotów jest wybudować dom zgodnie z projektem klienta. Ceny rozpoczynają się od kwoty 389 630 złotych brutto.

Drugą propozycją są domy w zabudowie bliźniaczej. Oferta obejmuje segmenty o powierzchni 134,70 m2, 135,40 m2 oraz 142,50 m2. Funkcjonalny podział przestrzeni na strefę dzienną i prywatną zapewni komfort wszystkim domownikom. Każdy dom posiadać będzie jednostanowiskowy garaż. Ceny rozpoczynają się już od 842 794 złotych.

Osiedle przy Marinie pochwalić się może doskonałą lokalizacją. W okolicy położone jest Jezioro Kierskie, gdzie na amatorów biegania czy jazdy rowerem czekają liczne ścieżki i trasy rowerowe. W pobliżu działają także: szkoła, przedszkole, mała galeria handlowa oraz restauracja. Z kolei sprawna komunikacja podmiejska gwarantuje dojazd do centrum stolicy Wielkopolski. Dodatkowo, położenie osiedla, umożliwia szybkie połączenie z lotniskiem Ławica oraz trasą S11 i autostradą A2.

 

Skontaktuj się z deweloperem Agrobex i spełnij marzenia o własnym domu w okolicy Poznania.

 

Inne oferty domów w gminie Tarnowo Podgórne