Autor: Dopoznania.pl
16 sierpnia, 2019Newsy

Nowe domy w Dopiewcu – dobry dojazd do Poznania

Linea Os. Dąbrówka - Leśna Polana w DopiewcuPoszukujesz nowego domu pod Poznaniem i nie chcesz rezygnować z dostępu do licznych atrakcji i udogodnień? Podstawowym kryterium jest łatwość dojazdu do centrum miasta, zarówno własnym środkiem transportu jak i połączeniami komunikacji zbiorowej. Te warunki spełnia inwestycja deweloperska Os. Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu.

Okolica realizowanej przez Linea Sp. z o.o. inwestycji charakteryzuje się kameralną, niską zabudową oraz dużą ilością zieleni, a jednocześnie jest położona w dogodnej bliskości najważniejszych tras regionu. Dlatego też, dojazd do Poznania oraz poruszanie się po szerzej rozumianej okolicy, przebiega w wyjątkowo sprawny sposób.

Kierowcy mogą korzystać ze znajdującej się nieopodal obwodnicy S11 oraz węzła autostrady A2 Poznań Zachód. Niezmotoryzowanych właścicieli nowych domów w Dopiewcu z pewnością zainteresuje opcja połączeń kolejowych. Dojazd ze stacji PKP Palędzie do centrum Poznania, zajmuje Linea Os. Dąbrówka - Leśna Polana w Dopiewcuzaledwie 12 minut. Ponadto, w okolicy Os. Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu dostępne są przystanki autobusowe, obsługiwane przez linie 727 oraz 729 i lokalnych przewoźników kursujących busami.

Większość codziennych potrzeb, będziesz w stanie zaspokoić, korzystając ze znajdującej się w pobliżu infrastruktury. Jeśli tylko zechcesz znaleźć się w centrum wydarzeń, do poznańskiego śródmieścia dojedziesz w 25 minut, pozostawiając sobie jednak możliwość życia w spokojnym i przyjaznym otoczeniu, które zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Sprawdź oferty nowych domów w gminie Dopiewo