Autor: Dopoznania.pl
3 stycznia, 2020Newsy

Nowe domy w Koninku pod Poznaniem – sprawdź ofertę dewelopera

Novaform Polska Osiedle KoninkoPlanujesz zakup nowego domu w okolicy Poznania? Wybierz Osiedle Koninko! Inwestycja dewelopera Novaform Polska oferuje nowoczesne, przestronne domy w dobrej lokalizacji w gminie Kórnik. Sprawdź szczegóły i wybierz przestrzeń odpowiednią dla swoich najbliższych.

Realizowane na terenie Koninka osiedle składa się z nieruchomości o zróżnicowanym typie zabudowie. Rodzinom z dziećmi oraz miłośnikom naprawdę dużych przestrzeni polecamy przyjrzeć się ofercie nowych domów.

W aktualnej ofercie sprzedaży znaleźć można budynki typu Breda. Są to trzykondygnacyjne budynki w zabudowie szeregowej o powierzchni 99,1 m2. Parter, spełniający funkcję strefy dziennej, zajmuje salon z jadalnią oraz aneks kuchenny. Piętro i poddasze stanowią prywatną, zaciszną część, naNovaform Polska Osiedle Koninko którą składają się 4 sypialnie, łazienka i toaleta. „M” w tym wariancie zabudowy położone są na działkach liczących 180-184 m2.

Na nabywców czeka także ostatni dom typu Almere. Podobnie jak w poprzednim rodzaju zabudowy, na ponad 109 m2 rozmieszczono 4 sypialnie, salon, aneks kuchenny, toalety oraz łazienkę. Nabywcy zyskają także działkę i metrażu 109,6 m2.

Skontaktuj się z deweloperem Novaform Polska i wybierz rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Nowe domy na Osiedlu Koninko czekają.