Autor: Dopoznania.pl
25 listopada, 2020Newsy

Nowe domy w Rokietnicy – sprawdź ofertę Chronos Development

Planujesz zakup nowego domu w okolicy Poznania? Zależy Ci na wysokiej jakości i komfortowej, przyjaznej do życia przestrzeni? Postaw na Osiedle Gardenia w Rokietnicy! Sprawdź aktualną ofertę dewelopera Chronos Development i wybierz rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Proponowana inwestycja realizowana jest w południowej części Rokietnicy przy ul. Szkolnej. Niedaleko stąd do centrum miejscowości, gdzie na przyszłych mieszkańców czekają m.in. sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne, poczta, dworzec kolejowy oraz Rokietnicki Ośrodek Sportu. Lokalizacja ta spełni oczekiwania nabywców, którym zależy na połączeniu spokoju i kameralnego klimatu z wygodą i dobrym dostępem do Poznania. Dogodne połączenie komunikacyjne ze stolicą Wielkopolski zapewnia sieć dróg lokalnych, trasa ekspresowa S11 oraz kolej, pozwalająca dojechać do Poznania zaledwie w 15 minut.

Przyjrzyjmy się bliżej inwestycji dewelopera Chronos Development. Osiedle Gardenia to projekt składający się z komfortowych, przestronnych domów w zabudowie bliźniaczej. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości w Rokietnicy k. Poznania wybierać mogą pomiędzy domami o powierzchni 91,80 m2 i 105,20 m2.

Wszystkie oferowane nieruchomości to dwukondygnacyjne domy w zabudowie bliźniaczej, wyróżniające się przemyślanym rozkładem i dobrze zaprojektowaną przestrzenią, która zapewni swobodę i odpowiednią dozę prywatności wszystkim członkom rodziny. Kolejną zaletą budowanych przez dewelopera domów w Rokietnicy są duże ogrody, dzięki którym przyszli domownicy z łatwością stworzą własne strefy relaksu, a czas na świeżym powietrzu stanie się stałym elementem dnia.