Autor: Dopoznania.pl
9 stycznia, 2020Newsy

Nowe domy w Tulcach pod Poznaniem – postaw na Osiedle Chabrowe

TEELDOM Osiedle ChabroweOsiedle Chabrowe w Tulcach dedykowane jest osobom poszukującym wygodnego, nowego domu w atrakcyjnej lokalizacji blisko Poznania. Szeroka oferta dewelopera TEELDOM obejmuje zarówno gotowe do odbioru domy, jak i te, które są jeszcze w fazie realizacji.

Tulce w gminie Kleszczewo to miejsce, które łączy urok wsi z dostępem do licznych udogodnień. Dzięki temu nabywcy nowych domów na Osiedle Chabrowym nie muszą godzić się na kompromisy. W pobliżu inwestycji działają m.in. sklepy, restauracje, salony fryzjerskie, szkoły, przedszkola i wiele więcej.

Klienci zainteresowani zakupem nowego domu w okolicy Poznania wybierać mogą pomiędzy lokalami w zabudowie szeregowej o powierzchni 146,21 m2, 148,09 m2 oraz 148,19 m2. Segmenty położone są na działkach o wielkości od 184 do 432 m2. Wszystkie domy wyposażone są w TEELDOM Osiedle Chabrowesposób kompleksowy, posiadają instalację elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, alarmową, centralnego ogrzewania, centralnego odkurzacza i domofonu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa istnieje możliwość podpisania, bez dodatków kosztów, umowy z firmą ochroniarską.

Kolejną zaletą nieruchomości w Tulach jest atrakcyjna cena. Koszt zakupu nowego domu z ogrodem na przedmieściach jest równy cenie znacznie mniejszego mieszkania w mieście.

Osobom, którym zależy na szybkiej przeprowadzce polecamy gotowe do odbioru segmenty z etapu IV i V. Aktualnie realizowany jest VI etap inwestycji, w ramach którego oddanych zostanie kolejnych 17 domów.

Skontaktuj się z deweloperem TEELDOM i wybierz najlepsze rozwiązanie.