Autor: Dopoznania.pl
28 września, 2021Newsy

Nowe domy z dużymi działkami! Poznaj Osiedle Owocowe.

Planujesz zakup nowego domu w okolicy Poznania? Chętnie zamienisz wielkomiejski zgiełk na odrobinę spokoju i własny kawałek zieleni? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Osiedle Owocowe – nowa inwestycja realizowane w gminie Komorniki. Aktualnie trwa sprzedaż II etapu projektu.

Powstające w Rosnowie k. Poznania osiedle to doskonały wybór dla osób, którym zależy na połączeniu kameralnej codzienności z aktywnym życiem zawodowym i towarzyskim w mieście. Po sukcesie I etapu przedsięwzięcia, inwestor Gravis Developer uruchomił sprzedaż kolejnego etapu. Zainteresowanie nabywców nowymi domami na Osiedlu Owocowym nie maleje – w sprzedaży ostatnie wolne segmenty.

Na klientów czekają dwukondygnacyjne bliźniaki o powierzchni 113 m2. Na uwagę zasługuje funkcjonalny, dobrze przemyślany rozkład pomieszczeń. Na parterze znajdzie się m.in. przestronny salon, kuchnia z jadalnią, łazienka i spiżarnia. Z kolei piętro zajmą trzy sypialnie, garderoba i druga łazienka. Oferowane segmenty powstają na dużych, liczących aż 386 m2 działkach. Zakup nowego domu z ogrodem w okolicy Poznania to sprawdzony sposób na codzienny relaks tuż za progiem własnych czterech kątów. Przydomowy kawałek zieleni z pewnością stanie się tłem leniwych weekendów, a także wielu niezapomnianych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

Kolejną zaletą Osiedla Owocowego jest dogodna lokalizacja. Gmina Komorniki pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu inwestycji nie brakuje sklepów, usług czy placówek edukacyjnych. Znaczącym atutem jest także szybka komunikacja z Poznaniem.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży Gravis Developer, wybierz nowy dom z ogrodem i ciesz się bliskością natury.