Autor: Dopoznania.pl
22 lipca, 2019Newsy

Nowe domy z ogrodami pod Poznaniem

Poszukujesz nowego domu na przedmieściach Poznania? Postaw na osiedle Nowy Bnin w gminie Kórnik. Proponowana przez dewelopera R.F. Construction Sp. z o.o. inwestycja to połączenie estetyki, funkcjonalności i dogodnej lokalizacji.

Nieruchomości sprzedawane są w standardzie deweloperskim, który obejmuje także zaaranżowanie części wspólnych. Każda z posesji zostanie ogrodzona. Drogi dojazdowe oraz miejsca postojowe wyłożone zostaną kostką brukową. Zarówno przed wejściem na posesję, jak i na tarasach, RF Construction Osiedle Nowy Bninzainstalowane zostanie oświetlenie. Lokale wewnętrzne, będą wyposażone w garaże.

Zależnie od lokalizacji nieruchomości, wielkość przynależnych do nich ogródków, waha się od 81 m2 do 443 m2. Możesz więc swobodnie zaaranżować dodatkową przestrzeń do wypoczynku oraz bezpiecznej zabawy dla swoich dzieci.

Przekonaj się, że marzenie o własnym domu jest bliżej, niż Ci się wydaje. Ceny lokali rozpoczynają się już od 315 000 złotych. To koszt, porównywalny do zakupu małego mieszkania w centrum.

Nowoczesna zabudowa o dwuspadowym dachu, stonowana kolorystycznie elewacja o ciekawych detalach oraz funkcjonalny układ pomieszczeń to kolejne atuty Osiedla Nowy Bnin, wobec których nie możesz pozostać obojętny.

 

Sprawdź inne oferty nowych domów w gminie Kórnik