Autor: Dopoznania.pl
10 marca, 2020Newsy

Nowe „M” we Wrocławiu – zamieszkaj w sąsiedztwie parku

Życie w dużej metropolii zapewnia codzienną wygodę i daje nieograniczone wręcz możliwości, gwarantowane przez rozbudowaną infrastrukturę. Osiedle Willa Wrocław to najlepszy dowód na to, że wielomiejski komfort może iść w parze z zielonym sąsiedztwem i odpowiednią dozą spokoju. Inwestycja zlokalizowana jest tuż przy parku i w harmonijny sposób łączy w sobie wiele zalet. Wykorzystaj potencjał miasta w maksymalny sposób i nie gódź się na jakiekolwiek kompromisy.

 

Za realizację nowych mieszkań na Krzykach, odpowiada firma Matusewicz Development Sp. z o.o. Sp. k., która pochwalić się może odpowiednimdoświadczeniem i znajomość rynku, co przekłada się na ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb dzisiejszych klientów. 

Inwestycja Willa Wrocław wyróżnia się ponadprzeciętną jakością, wynikającą z wykorzystania najlepszych materiałów oraz staranności wykończenia. Ponadto, jej przewaga nad konkurencją wynika z bezpośredniego sąsiedztwa Parku Wschodniego – gwarantującego atrakcyjne tereny rekreacyjne i stały dopływ świeżego powietrza.

Warto także nadmienić, iż przestronne tarasy, wykończone drewnem egzotycznym, stanowią perfekcyjną przestrzeń wypoczynkową, wykorzystującą potencjał okolicy. Mieszkania są przestronne i starannie wykończone, w podwyższonym standardzie deweloperskim. 

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, zapytaj o aktualną ofertę inwestycji Willa Wrocław i złap odpowiedni balans pomiędzy życiem w mieście, a codziennością w zielonej, zacisznej okolicy.