Autor: Iza
13 maja, 2019Newsy

Nowe mieszkania blisko centrum miasta

Eleganckie, nowe mieszkania w Poznaniu, położone blisko centrum i wykonane z dbałością o najmniejsze detale – czy nie o takiej przestrzeni do życia marzyłeś od dawna? Te komfortowo urządzone apartamenty, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź, co do zaoferowania ma inwestycja Poznań, ul. Chlebowa.

Nieruchomość prezentuje wyszukaną architekturę i mieści w sobie lokale o powierzchni od 40 m2 do 60 m2, w układzie od 1- do 3- pokojowym. W częściach wspólnych posiada nowoczesne windy, obsługujące wszystkie kondygnacje oraz garaże. Deweloper Akropol Inwestycje Sp. z o.o. zadbał o to, by do każdego lokalu przynależał balkon bądź taras. Ponadto postawił na projekt, zapewniający właściwe naświetlenie wnętrz oraz ich optymalną ustawność.

Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja, jaką może poszczycić się osiedle Poznań, ul. Chlebowa. W bliskim sąsiedztwie centrum, zapewnia łatwy dostęp do licznych udogodnień, tak mocno pożądanych przez współczesnych klientów. Rozbudowana infrastruktura handlowo – usługowa, liczne placówki oświatowe czy ośrodki zdrowia, restauracje i obiekty sportowe, zaspokoją większość codziennych potrzeb. Ponadto, nieopodal inwestycji znajduje się Jezioro Maltańskie, Termy, ZOO oraz wiele obiektów kulturalnych – w tej części Poznania nie ma mowy o nudzie. Dobrze rozwinięta sieć połączeń komunikacji miejskiej, pozwala swobodnie poruszać się po mieście. Kupując mieszkanie, nie daj sobie wmówić, że musisz godzić się na kompromisy!

 

Zobacz inne mieszkania w Poznaniu