Autor: Dopoznania.pl
22 kwietnia, 2021Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania blisko Jeziora Maltańskiego

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji, będącej synonimem miejskiego komfortu w nowoczesnym wydaniu? Zamelduj się w inwestycji Malta Wołkowyska! Oferowane przez UWI Inwestycje S.A. osiedle zapewnia bliskość terenów rekreacyjnych przy jednoczesnym dostępie do rozwiniętej infrastruktury i centrum Poznania.

Realizowane tuż przy Jeziorze Maltańskim osiedle cieszy się sporym zainteresowaniem klientów, poszukujących własnego mieszkania na poznańskim Nowym Mieście. Najlepszym tego dowodem jest sprzedaż kolejnego, trzeciego etapu przedsięwzięcia. W ramach najnowszej fazy budowy oddany zostanie 6-segmentowy budynek wielorodzinny, oferujący lokale dopasowane do indywidualnych wymagań kupujących. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości na Ratajach wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowymi. Realizowane w ramach projektu Malta Wołkowyska, mieszkania zyskają powierzchnie dodatkowe w postaci panoramicznych tarasów, ogrodów czy balkonów. Ponadto, z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, deweloper przygotował ofertę UWI SMART, zapewniającej inteligentne rozwiązania automatyki domowej.

To nie koniec korzyści! Firma UWI Inwestycje S.A. podąża za ekologicznymi trendami, dlatego na terenie inwestycje znajdą się panele fotowoltaiczne, co znacznie obniży koszty zużycia energii w częściach wspólnych. Deweloper nie zapomina także o potrzebie codziennego relaksu. Nabywcy nowych mieszkań w Malta Wołkowyska zyskają dostęp do osiedlowej przestrzeni rekreacji, liczącej aż 2 000 m2.

Proponowana inwestycja powstaje w atrakcyjnej części Poznania, gdzie wszystko jest pod ręką! Na szczególną uwagę zasługuje sąsiedztwo Jeziora Maltańskiego, będącego jednym z ulubionych terenów rekreacyjnych poznaniaków. Bliskość zieleni nie oznacza jednak rezygnacji z codziennej wygody. W pobliżu nowego osiedla od dewelopera na Ratajach znaleźć można m.in. sklepy, galerie handlowe, kluby fitness i siłownie, ośrodki zdrowia, placówki edukacyjne. Całości dopełnia rozwinięta komunikacja miejska, pozwalająca w szybki i komfortowy sposób dostać się do centrum oraz innych części Poznania.

Zakup mieszkania w inwestycji Malta Wołkowyska polecić należy zarówno klientom poszukującym własnych czterech kątów, jak i prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Budowa III etapu już wystartowała i zgodnie z przyjętym harmonogramem zostanie zakończona na przełomie 2022 i 2023 roku.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży UWI Inwestycje S.A. i wybierz rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb!