Autor: Dopoznania.pl
6 września, 2019Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania Fabryczna-Popowice - postaw na dzielnicę z przyszłością

Popowice Development Legnicka Street IIKlientom poszukującym nowego mieszkania we Wrocławiu polecić należy inwestycję od  Popowice Development Sp. z o.o. Firma ta bowiem, kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość i starannie dobraną lokalizację. Doskonałym przykładem takiego rozwiązania jest projekt Legnicka Street II, który realizowany jest w dzielnicy odznaczającej się dużym potencjałem rozwojowym.

Inwestycja Legnicka Street II z jednej strony znajduje się blisko centrum. Stanowi to gwarancję łatwego dostępu do rozbudowanej infrastruktury Wrocławia. Z drugiej strony, otaczają ją atrakcyjne tereny rekreacyjne, z Parkiem Popowickim, Parkiem Zachodnim, Parkiem Pilczyckim i Lasem Popowice Development Legnicka Strret IIPilczyckim na czele. Tereny nadodrzańskie, efektownie urozmaicają formy rekreacji, zapewniając jednocześnie stały dostęp do kojącej zmysły zieleni.

Okolica osiedla Legnicka Street II jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Wrocławia. Główne arterie miejskie, przebiegające w jej sąsiedztwie, pozwalają na wygodne poruszanie się po całym mieście. Sprawny dojazd do głównych tras regionu, znacząco przyspiesza poruszanie się po szerzej rozumianej okolicy.

Podstawowe udogodnienia infrastrukturalne, są dostępne w zasięgu kilkuminutowego spaceru. To właśnie tutaj możesz prowadzić wielkomiejski styl życia, w przyjaznym otoczeniu, które inspiruje.

Sprawdź pełną ofertę nowych mieszkań Wrocław-Fabryczna