Autor: Dopoznania.pl
21 stycznia, 2020Newsy

Nowe mieszkania i lokale użytkowe na Rybakach

Moryson Development Rybaki 1Rybaki 1 to inwestycja dedykowana wszystkim, którzy chcą zamieszkać w samym centrum Poznania. Połączenie wysokiej jakości, dogodnej lokalizacji i estetyki zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Za realizację projektu odpowiada firma Moryson Development.

Osoby zainteresowane zakupem apartamentu w centrum Poznania wybierać mogą pomiędzy lokalami typu studio (nr 8, 16, 23) liczącymi 48,80 m2 i 50,60 m2. Nabywcy mogą także zdecydować się na mieszkanie w wariancie studio up z antresolą (nr 24, 27, 29). Lokale te mieszczą się w przedziale od 47 do 75 m2.

Nowe mieszkania w inwestycji Rybaki 1 to miejsce stworzone z myślą o osobach, które z jednej strony uwielbiają klimat dużego miasta, z drugiej zaś potrzebują odpowiedniej dozy spokoju. Oferta Moryson Development to także doskonały wybór w przypadku klientów, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości.

Poza nowoczesnymi mieszkaniami, w ofercie dewelopera można także znaleźć lokale usługowe na Rybakach. Liczą one od 39 do 108 m2 i spełnią oczekiwania wszystkich, którzy chcą prowadzić swój biznes blisko centrum Poznania.

Nowe mieszkanie w centrum, a może biuro w świetnej lokalizacji? Skontaktuj się z deweloperem i postaw na Rybaki 1.