Autor: Dopoznania.pl
6 września, 2019Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania na Brochowie we Wrocławiu – wybierz idealne rozwiązanie

Hossanova Zielony BrochówFirma Projekty Deweloperskie HOSSANOVA Sp. z o.o. Sp.k. nie bez powodu nazwała swoją inwestycję Zielony Brochów. Powstaje ona w dzielnicy, którą wyróżnia duża ilość terenów zielonych, przy jednoczesnym zachowaniu typowo miejskiego charakteru. Idealne połączenie dla osób, które nie chcą godzić się na jakiekolwiek kompromisy względem idealnego miejsca do życia.

Inwestycja deweloperska Zielony Brochów ma kameralny charakter, oferuje ponadczasową, elegancką architekturę i składa się z mieszkań o dużym zróżnicowaniu powierzchni. Każdy więc, będzie w stanie wybrać pośród takiej oferty, idealną opcję dla siebie.

Zielony Brochów położony jest w otoczeniu bogato rozwiniętej infrastruktury, oferującej zarówno możliwość zrobienia zakupów i skorzystania z różnorakich usług, jak i dostęp do placówek oświatowych i obiektów sportowych oraz innych udogodnień, chętnie wykorzystywanych na co dzień. Hossanova Zielony BrochówDużym atutem okolicy jest fakt, iż jest ona dobrze skomunikowana z centrum i pozostałymi dzielnicami Wrocławia. W pobliżu znajduje się nie tylko przystanek MPK, ale także stacja kolejowa. Łatwy dojazd do głównych tras, daje swobodę poruszania się po całym mieście i regionie.

Taka kompilacja udogodnień, przekona nawet najbardziej wymagających klientów. Zaspokoi ona potrzeby aktywnych singli, par poszukujących wygody oraz rodzin, marzących o życiu w przestrzeni, realizującej potrzeby wszystkich jej członków. To właśnie teraz, możesz przenieść się do miejsca, które będzie inspirować.   

Sprawdź pełną ofertę mieszkań w dzielnicy Krzyki