Autor: Dopoznania.pl
23 marca, 2021Newsy

Nowe mieszkania na Chartowie

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Stawiasz na połączenie miejskiej wygody i sąsiedztwa zieleni? Zamelduj się na Chartowie! To właśnie tam powstaje inwestycja mieszkaniowa Florentyny 5 – nowa propozycja firmy Everest Development.

Powstająca na terenie poznańskiego Nowego Miasta inwestycja to doskonała propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko w zasięgu ręki. Szeroki wachlarz możliwości, przygotowanych przez dewelopera, sprawia że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W ramach projektu oddane zostaną lokale w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Powierzchnie realizowanych mieszkań mieszczą się w przedziale od 33,47 do 74,67 m2. Wszystkie lokale przy ul. Florentyny 5 są bezczynszowe. Miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu polecić należy mieszkania parterowe z przynależnymi ogródkami. Z kolei pozostałe „M” zyskają balkony.

Nowa inwestycja dewelopera Everest Development powstaje na Chartowie, będącym atrakcyjną częścią poznańskiej dzielnicy Nowe Miasto. Lokalizacja ta zapewnia dobry dostęp do niezbędnych na co dzień punktów, takich jak: sklepy, galerie handlowe, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, przystanki komunikacji miejskiej czy placówki edukacyjne. Z drugiej zaś strony zakup mieszkania na Chartowie wiąże się z możliwością codziennego relaksu na świeżym powietrzu. W pobliżu Florentyny 5 położone jest Jezioro Maltańskie, stwarzające idealne warunki do spaceru, joggingu czy weekendowego lenistwa.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.