Autor: Dopoznania.pl
1 czerwca, 2022Newsy

Nowe mieszkania na osiedlu Reduta Nowe Podolany

Reduta Nowe Podolany to sukcesywnie rozbudowywane osiedle spółki EBF Development. Do sprzedaży trafił właśnie nowy budynek oznaczony numerem 10. Na nabywców czeka 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 m2.

Budowa osiedla mieszkaniowego przy ulicy Jasielskiej rozpoczęła się już kilkanaście lat temu. Realizacja kolejnych etapów oraz powiększające się grono zadowolonych klientów, to najlepszy dowód na to, że inwestycja EBF Development to wyjątkowo ważny punkt na mapie mieszkaniowej Poznania. Wśród wyróżników tej propozycji wskazać można m.in. nowoczesną architekturę, funkcjonalne rozwiązania oraz atrakcyjną lokalizację, łączącą bliskość zieleni i infrastruktury.

W ramach nowej inwestycji na Podolanach, deweloper oddał już 9 budynków wielorodzinnych. W maju bieżącego roku, spółka uruchomiła sprzedaż lokali z budynku nr 10. Najnowszy etap Reduty Nowe Podlany to 95 komfortowych mieszkań, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb nabywców. Ich metraże mieszczą się w przedziale od 29 do 74 m2. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości na Podolanach, wybierać mogą pomiędzy układani 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Oferowane lokale posiadać będą powierzchnie dodatkowe w postaci balkonu lub tarasu. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, deweloper zaplanował: halę garażową, naziemne miejsca postojowe, windy oraz komórki lokatorskie. Dużą zaletą jest także dobre zagospodarowanie części wspólnych. Na terenie inwestycji nie brakuje zielonych skwerów, dróg wewnętrznych, chodników oświetlenia. Najmłodszych mieszkańców z pewnością ucieszy plac zabaw. Ponadto na uwagę zasługuje wysoka jakość wykonania klatek schodowych.

Nowe mieszkania na Podolanach przyciągają swoją atrakcyjną lokalizacją. Takie położenie na mapie Poznania umożliwia dogodny dojazd do centrum, jak i głównych węzłów komunikacyjnych. Co więcej, w okolicy nowego osiedla przy ul. Jasielskiej, nie brakuje punktów handlowo-usługowych oraz placówek edukacyjnych. Całość równoważą pobliskie tereny rekreacyjne.

Ceny mieszkań w nowych etapie Reduty Nowe Podolany zaczynają się 8900 zł/m2 brutto. Zgodnie z przyjętym harmonogramem zakończenie budowy nastąpi w II kwartale 2024 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży EBF Development i wybierz nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.