Autor: Dopoznania.pl
6 marca, 2020Newsy

Nowe mieszkania na Ostrowie Tumskim – postaw na lokalizację blisko centrum Poznania

Tumsky Residence to kameralna inwestycja mieszkaniowa powstająca w prestiżowej i niezwykle atrakcyjnej części Poznania. Z jednej strony mieszkańcy zyskają sąsiedztwo nadwarciańskich terenów zielonych, z drugiej zaś bliskość centrum zagwarantuje dostęp do wszelkich miejskich wygód. Sprawdź ofertę i zamieszkaj na Ostrowie Tumskim.

Oferowana przez DOM-EKO inwestycja składać się będzie z 44 komfortowych, nowoczesnych mieszkań. Klienci zainteresowani zakupem lokalu blisko centrum Poznania, wybierać mogą pomiędzy kawalerkami oraz układami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Powierzchnie proponowanych przez dewelopera mieszkań mieszczą się w przedziale od 25 do 95 m2. Na miłośników naprawdę dużych przestrzeni czekają przestronne, ponad stumetrowe apartamenty z przeszklonymi ścianami i wyjątkowym widokiem.

Inwestycję Tumsky Residence wyróżnia ciekawa architektura, zaprojektowana z wykorzystaniem eleganckiej, czerwonej cegły. Deweloper zadbał o wysokiej jakości materiały oraz imponujące przeszklenia, zapewniające dużą ilość naturalnego oświetlenia. Ponadto projekt obejmuje podziemny parking, lokale usługowe, nowoczesne windy, stojaki na rowery oraz punkt do ładowania samochodów elektrycznych. Zaproponowane rozwiązania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zakończenie budowy zaplanowano na drugi kwartał 2021 roku. Skontaktuj się z deweloperem i już teraz wybierz nowe „M” dopasowane do Twoich potrzeb.