Autor: Dopoznania.pl
13 sierpnia, 2019Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania na Piątkowe w Poznaniu – osiedle w doskonałej lokalizacji

Agencja Inwestycyjna Stróżyńskiego 11 BPlanujesz zakup nowego mieszkania na Piątkowe w Poznaniu? A może szukasz odpowiedniej inwestycji pod wynajem? Postaw na osiedle Stróżyńskiego 11 B etap III. Dlaczego właśnie ta propozycja jest godna szczególnej uwagi?

Po pierwsze, ma do zaproponowania odpowiedni stosunek jakości do ceny. Po drugie, zapewnia wygodne i funkcjonalne lokale, które swobodnie można aranżować, zgodnie ze swoimi potrzebami. Po trzecie jest otoczona dobrze rozwiniętą infrastrukturą, więc z łatwością będziesz mógł Agencja Inwestycyjna Stróżyńskiego 11 Bprowadzić wszechstronnie wygodne życie, bez konieczności doświadczania czasochłonnych dojazdów na co dzień.

Deweloper Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. postawił właśnie na tę część miasta ze względu na jej położenie względem centrum – z jednej strony wielkomiejska infrastruktura jest na wyciągnięcie ręki, z drugiej zaś jej mieszkańcy nie są narażeni na codzienny tłok i hałas, jaki panuje na głównych arteriach. Posiadając nowe mieszkanie na osiedlu Stróżyńskiego 11B etap III, będziesz mógł cieszyć się szybkim dostępem do centrów handlowych, placówek oświatowych, licznych obiektów sportowych, rekreacyjnych oraz miejsc rozrywki. Przebiegająca nieopodal linia szybkiego tramwaju oraz przystanki komunikacji autobusowej, ułatwiają sprawne poruszanie się po całym mieście. Mnogość terenów zielonych, sprzyjających rekreacji, dopełnia obrazu dzielnicy. Wobec takiego połączenia, nikt nie może pozostać obojętnym.

W okolicy osiedla przy ulicy Stróżyńskiego znajdziesz m.in.:

  • markety: TESCO, Lidl, ALDI
  • Centrum Handlowe Poznań Plaza, Galerię Handlową Pestka
  • rezerwat przyrody Żurawiniec
  • pływalnię Atlantis
  • żłobki, przedszkola, szkoły