Autor: Dopoznania.pl
1 sierpnia, 2019Newsy

Nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach – wybierz idealne rozwiązanie

REF Zajezdnia Poznań IIOsiedle Zajezdnia Poznań 2 to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują nowego mieszkania na Jeżycach. Sprawdź szczegóły i zarezerwuj nowe „M” w topowej lokalizacji, blisko centrum Poznania.

Dlaczego właśnie na tę lokalizację, zdecydował się deweloper REF Eastern Opportunities Sp. z o.o.? Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze, prężna rewitalizacja i niepowtarzalny charakter, jaki wytworzył się na Jeżycach przyciąga osoby, ceniące sobie życie w przyjaznej atmosferze i REF Zajezdnia Poznań IIniebanalnym otoczeniu. Po drugie, okolica umiejętnie łączy łatwość dostępu do zróżnicowanej infrastruktury, z bliskością atrakcyjnych terenów rekreacyjnych – to właśnie dzięki temu, możesz zachować balans w życiu i odpoczywać w kontakcie z kojąca zmysły naturą.

Codziennie możesz skorzystać z możliwości spacerów po urokliwych terenach, pełnych atrakcyjnych miejsc (np. Park Sołacki, Stare ZOO, Jezioro Rusałka czy Park Wieniawskiego) Jeżeli będziesz mieć ochotę na kulturalne doznania, to pobliski teatr, kino czy opera, zapewnią odpowiednią alternatywę.

Poczuj klimat miasta, miej wszystko w zasięgu ręki i ciesz się swobodą, jaką daje typowo miejski styl życia. Na osiedlu Zajezdnia Poznań 2 znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Obecnie, w sprzedaży dostępne są jeszcze lokale o powierzchni od 43,97 m2 do 142,37 m2, w układzie od 1- do 4- pokojowym. Który z nich wybierasz?

 

Sprawdź oferty nowych mieszkań na Jeżycach