Autor: Dopoznania.pl
6 listopada, 2019Newsy

Nowe mieszkania na Śródce już w sprzedaży

Grupa Partner Śródka Odnowa 2Ruszyła sprzedaż drugiego etapu inwestycji Śródka OdNowa. Projekt dewelopera Grupa Partner zakłada realizację czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, w którym znajdą się 83 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. 

Śródka OdNowa 2 powstaje przy ulicy Bernata w Poznaniu. W sąsiedztwie budynku znaleźć można tereny zielone, rzekę Cybinę oraz Wartę. Bliskość natury nie oznacza jednak rezygnacji z wielkomiejskich wygód. Dzięki niewielkiej odległości od centrum oraz dobrej komunikacji, cały Poznań jest na wyciągnięcie ręki.

Grupa Partner Śródka Odnowa 2Tak atrakcyjna lokalizacja przyciąga zarówno singli, pary, jaki potrzebujące większej przestrzeni rodziny z dziećmi. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach nabywców, deweloper przygotował ofertę mieszkań na Śródce mieszczących się w przedziale od około 28 do 80 m2. Na klientów czekają kameralne kawalerki, funkcjonalne mieszkania 2-pokojowe, a także większe lokale w układzie 3- i 4-pokojowym. Właściciele nowych „M” rozmieszczonych na parterze zyskają ogródki, z kolei mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach wyposażone będą w balkony. Deweloper Grupa Partner zadbał także o podziemną halę garażową i boksy rowerowe. Zakup nieruchomości na Śródce sprawdzi się również w przypadku prywatnych inwestorów, którzy chcą czerpać zysk z wynajmu mieszkania. Atrakcyjna lokalizacja, z dobrym dostępem do śródmieścia i uczelni to gwarancja stałego i wysokiego dochodu.  

Nowe mieszkania na Śródce to idealny kompromis pomiędzy spokojną, zieloną okolicą a tętniącym życiem centrum. Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości w dogodnej lokalizacji, Śródka OdNowa 2 to właściwy adres! Skontaktuj się z deweloperem i wybierz nowe cztery kąty.