Autor: Dopoznania.pl
4 września, 2019Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania na Starołęce w Poznaniu – poznaj szczegóły oferty dewelopera

Budnex Starołęcka DolinaKupując nowe mieszkanie w Poznaniu, ze szczególną uwagą należy przyjrzeć się lokalizacji nieruchomości, która z pewnością przełoży się na komfort życia. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż osiedla realizowane w rozwijającej się okolicy mogą zyskać na wartości, co może mieć znaczenie w przypadku zakupów o charakterze inwestycyjnym.

Jeżeli jesteś zainteresowany nabyciem atrakcyjnego lokalu, położonego w ciekawej lokalizacji o dużym potencjale, to koniecznie zapoznaj się z tym, co ma do zaoferowania BUDNEX DEWELOPER Sp. z o.o. Firma ta, dzięki bogatemu doświadczeniu, stawia na sprawdzone i wygodne dzielnice, w których można cieszyć się codziennym komfortem.

Doskonałym tego przykładem jest osiedle Starołęcka Dolina. Oferuje ono szereg nowoczesnych rozwiązań oraz przyjazne sąsiedztwo, pozwalające swobodnie korzystać z wielkomiejskich wygód oraz sąsiedztwa atrakcyjnych terenów zielonych. Dogodne położenie  inwestycji, zapewnia komfort Budnex Starołęcka Dolinałatwego dostępu do różnorodnych udogodnień, niezbędnych na co dzień. Okoliczna infrastruktura ma zróżnicowany charakter, dzięki czemu wpisze się w potrzeby różnych grup nabywców – podobnie jak szeroka oferta lokali mieszkalnych.

Wielbicieli rekreacji i spędzania wolnego czasu w kontakcie z naturą, z pewnością zadowoli możliwość korzystania z pobliskich terenów nadwarciańskich. Dogodny dojazd do autostrady A2 oraz ścisłego centrum miasta sprawiają, że Starołęcka Dolina cieszy się zainteresowaniem także ponadprzeciętnie wybrednych klientów.

Sprawdź inne oferty nowych mieszkań na Starołęce