Autor: Iza
17 kwietnia, 2019Newsy

Nowe mieszkania na Wawrze – czekają na Ciebie!

Osiedle Klimontowska BIS powstaje jako kontynuacja sprawdzonej i cieszącej się dużą popularnością inwestycji, która zyskała duże uznanie w oczach wymagających klientów, poszukujących najlepszych rozwiązań funkcjonalnych i spokojniejszej okolicy do życia.

Projekt realizowany jest przez doświadczoną firmę BJM DEVELOPMENT S.C., która priorytetowo traktuje jakość – zarówno w zakresie doboru materiałów jak i sposobu wykonania poszczególnych etapów prac budowlanych. Ponadto, deweloper sumiennie podchodzi do kwestii doboru optymalnej lokalizacji dla swoich projektów. Nie inaczej jest także w przypadku Osiedla Klimontowska BIS. Położone na prężnie rozwijającym się i pełnym zieleni Wawrze, perfekcyjnie łączy miejską wygodę życia z łatwym dostępem do różnorodnych terenów rekreacyjnych.

Okolica obfituje w wiele udogodnień infrastrukturalnych, które zaspokoją większość codziennych potrzeb wszystkich grup wiekowych mieszkańców. Placówki oświatowe, boiska sportowe, sklepy czy punkty usługowe są na wyciągnięcie ręku. Dojazd do centrum handlowego Promenada czy Ferio, zajmuje zaledwie 4 minuty. Na szczególną uwagę zasługuje także dobrze zorganizowana sieć połączeń komunikacji miejskiej, która pozwala ograniczyć konieczność poruszania się po stolicy własnym samochodem. W bliskim sąsiedztwie znajduje się zarówno przystanek autobusowy jak i stacja SKM.

Ścieżki spacerowe, rowerowe i tereny nadwiślańskie, zachęcają do codziennego wypoczynku w aktywnej formie. Nie będziesz musiał wyjeżdżać z miasta, żeby cieszyć się kontaktem z naturą.

 

Zobacz inne nowe mieszkania na Wawrze