Autor: Dopoznania.pl
8 sierpnia, 2019Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania na Woli – idealne dla par, singli i rodzin!

J.W. Construction Bliska WolaBliska Wola to osiedle, które polecić należy klientom poszukującym nowego mieszkania w Warszawie. Oferowana przez J.W. Construction Holding S.A. to miejsce dla rodzin z dziećmi, aktywnych par i singli, planujących maksymalnie wykorzystać potencjał stolicy.  

Deweloper podjął się realizacji okazałego i estetycznego projektu, którzy przekonuje funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań. Duże zróżnicowanie układów i metraży lokali sprawia, że oferta trafia do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania w Warszawie, w jej centralnej części, to postaw na inwestycję Bliska Wola. Osoby, poszukujące kawalerki, mogą wybrać jeszcze lokal o powierzchni 27,51 m2, który umożliwi uzyskanie wymarzonej niezależności. Pośród układów 2- J.W. Construction Bliska Wolapokojowych, dostępne są jeszcze nieruchomości o powierzchni od 35,85 m2 do 44,71 m2. Jeżeli masz większe oczekiwania, to wybierz mieszkanie 3-pokojowe. Tutaj wielkość waha się od 61,57 m2 do 65,67 m2. Rodziny z dwójką dzieci, z pewnością zainteresuje opcja mieszkań 4- pokojowych, o powierzchni od 76,76 m2 do 85,62 m2.

Klienci o ponadprzeciętnych oczekiwaniach, mają jeszcze do dyspozycji lokal o powierzchni 183,81 m2, który dzięki 6- pokojowemu układowi, gwarantuje komfort, porównywalny do luksusowego domu. A to wszystko, dostępne jest w ścisłym centrum.

Decydując się na nowe mieszkanie na Woli zyskujesz:

  • Park im. E. Szymańskiego i Park Sowińskiego w okolicy
  • bliskość centrum Warszawy
  • bogate zaplecze handlowo-usługowe
  • własne lokum na multifunkcjonalnym osiedlu z central parkiem
  • przedszkole na terenie osiedla
  • niższe opłaty za czynsz uzyskane dzięki proekologicznym rozwiązaniom
  • możliwość wykończenia pod klucz

Wyprzedaż mieszkań od J.W. Construction – dowiedz się więcej!