5 lutego, 2019Strona główna

Nowe mieszkania nad rzeką

River Point to eleganckie budynki apartamentowe, położone w centrum miasta, w otoczeniu bulwarów nadodrzańskich. Deweloper Archicom S.A. dołożył wszelkich starań, aby zaproponowane przez niego rozwiązania, sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W efekcie przestrzeń jest pełna nowoczesnych udogodnień, zapewniających zupełnie nową jakość życia. 

Mieszkania posiadają duże przeszklenia, tarasy i loggie o głębokości do 2,4 m oraz funkcjonalne i odpowiednio przestronne układy wnętrz. Na najwyższych kondygnacjach znajdują się wysokie apartamenty o powierzchni ponad 180 m2, z tarasami oferującymi panoramiczny widok na Stare Miasto oraz rzekę. Z okien pozostałych lokali (szczególnie tych na wyższych kondygnacjach), także roztacza się znakomity widok. Zastosowanie wyłącznie wyselekcjonowanych materiałów oraz staranność prac wykończeniowych tworzy znakomite połączenie.

W częściach wspólnych dostępne są luksusowe udogodnienia, przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców – lobby, klub z bilardem, fitness oraz taras. Możesz więc cieszyć się imponującą formą przestrzeni – nie tylko w obszarze własnego apartamentu ale także pozostałych części inwestycji.

Planowany termin ukończenia osiedla to II kwartał 2019 roku. Obecnie w ramach jego sprzedaży znajdują się jeszcze nieruchomości o powierzchni od 53,3 m2 do 189,8 m2, w układzie od 2- do 5- pokojowym. Zamieszkaj w najatrakcyjniejszej części Wrocławia i żyj w luksusowych warunkach – przecież zasłużyłeś sobie na nie!

Zobacz inne inwestycje na Śródmieściu.