Autor: Dopoznania.pl
8 kwietnia, 2021Newsy

Nowe mieszkania od dewelopera w Czapurach – postaw na wygodną lokalizację

Osiedle Poznańskie w CzapurachOsiedle Poznańskie w Czapurach to doskonała oferta dla wszystkich planujących zakup nowego mieszkania w okolicy Poznania! Z jednej strony mieszkańcy mogą cieszyć się bezpośrednim sąsiedztwem lasu, z drugiej zaś nie muszą rezygnować z dostępu do miasta i wygody. Sprawdź szczegóły i wybierz mieszkanie od dewelopera, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Szeroka oferta Osiedla Poznańskiego w Czapurach sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nabywcy zainteresowani mieszkaniem na przedmieściach wybierać mogą pomiędzy lokalami w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Powierzchnie aktualnie dostępnych „M” mieszczą się w przedziale od 21,88 do 50,85 m2.

Nowoczesne mieszkania to nie koniec korzyści, jakie czekają na przyszłych mieszkańców. Kolejną zaletą Osiedla Poznańskiego jest doskonała lokalizacja. Inwestycja powstaje w otoczeniu natury, co z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu. Ciszę i relaks Osiedle Poznańskie w Czapurachznaleźć można w obrębie Nadleśnictwa Babki, nad jeziorem (m.in. Jezioro Czapnica) czy nad brzegiem Warty. Zielona okolica nie oznacza jednak rezygnacji z komfortu. W pobliżu nowych mieszkań w Czapurach, w gminie Mosina działają m.in. przedszkole, żłobek, szkoła, pizzeria czy sklep spożywczy. Na uwagę zasługuje także sprawny dojazd do miasta, inwestycja położona jest zaledwie 6 km od Ronda Rataje i tylko 8,5 km od Starego Browaru.