Autor: Dopoznania.pl
19 sierpnia, 2019Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania Piecki-Migowo - poznaj zalety lokalizacji

Dekpol Deweloper Młoda Morena Park IIMłoda Morena Park II to odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących wygodnego, nowego mieszkania w Gdańsku. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Piecki-Migowo. Obszar ten prężnie się rozwija i dzięki dogodnej bliskości centrum pozwala prowadzić komfortowe życie, zachowując spokojniejszy charakter bezpośredniego sąsiedztwa.

Jeżeli zamieszkasz na osiedlu Młoda Morena Park II, zaledwie kilkuminutowy spacer, będzie Cię dzielił od granic Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Możesz więc codziennie cieszyć się aktywnym wypoczynkiem w bezpośrednim kontakcie z naturą. Świeże powietrze i perspektywa Dekpol Deweloper Młoda Morena Park IIzrównoważonego rozwoju urbanistycznego okolicy, to zasługa sąsiedztwa tak rozległego kompleksu zieleni.

Nie oznacz to jednak rezygnacji z dostępu do typowo miejskiej infrastruktury. Tą najpotrzebniejszą, wykorzystywaną codziennie, znajdziesz w bliskim otoczeniu – sklepy, punkty usługowe, placówki oświatowe, obiekty sportowe czy ochrony zdrowia. Zaledwie kwadrans zajmuje dojazd do ścisłego centrum. Sprawne poruszanie się po całym regionie, zapewnia bliskość Obwodnicy Trójmiasta – dojazd do najbliższego zjazdu zajmuje 10 minut.

Osoby niezmotoryzowane, mogą korzystać z dobrze rozwiniętej sieci połączeń komunikacji zbiorowej. Dziesięciominutowy spacer, dzieli mieszkańców inwestycji Młoda Morena Park II od  stacji PKM oraz przystanków obsługiwanych przez połączenia autobusowe i tramwajowe.

Nosząc się z zamiarem kupna nowego mieszkania w Gdańsku, koniecznie zwróć uwagę na inwestycję od Dekpol Deweloper. To miejsce z dużym potencjałem na przyszłość.

Sprawdź oferty nowych mieszkań w dzielnicy Piecki-Migowo