Autor: Dopoznania.pl
7 sierpnia, 2019Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania przy ulicy Bułgarskiej – skorzystaj z szerokiej oferty dewelopera

SJM Apartments Bułgarska 59Zakup nowego mieszkania na Grunwaldzie to dobra decyzja – zarówno dla osób, poszukujących idealnego miejsca do prowadzenia miejskiego stylu życia, jak i inwestorów planujących trafne ulokowanie środków w nieruchomościach. Jeżeli bierzesz pod uwagę tę część miasta, to postaw na inwestycję Bułgarska 59.

Cechuje ją innowacyjny projekt, bazujący na najlepszych rozwiązaniach technologicznych oraz estetycznych. Nowoczesna, minimalistyczna architektura efektownie ubogaci krajobraz okolicy. Pomiędzy budynkami zaprojektowany został zielony dziedziniec, który będzie skutecznie osłonięty od ulicznego zgiełku i zapewni przyjazne SJM Apartments Bułgarska 59warunki do wypoczynku. W jego obrębie znajdą się liczne nasadzenia oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Grunwald to niezwykle atrakcyjna część miasta, która może poszczycić się doskonale rozwiniętą infrastrukturą, gęstą siecią komunikacji publicznej oraz łatwym dostępem do zieleni – np. Lasek Marceliński czy Golęciński Klin Zieleni. Mnogość punktów handlowo – usługowych, placówek oświatowych, obiektów sportowych czy rekreacyjnych, z łatwością wypełni Twój czas, w inspirujący sposób.

Deweloper SJM Apartments Sp. z o.o. zatroszczył się o to, by projekt odpowiednio wpisywał się w oczekiwania klientów. Dlatego też oferuje popularne układy i metraże lokali. Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze nieruchomości o powierzchni od 55,25 m2 do 74,36 m2, w wariantach od 2- do 4- pokojowych. Planowany termin realizacji osiedla Bułgarska 59 to I kwartał 2020 roku. Już dziś zaplanuj swoją najbliższą przyszłość!

Sprawdź oferty nowych mieszkań na Grunwaldzie