Autor: Dopoznania.pl
17 czerwca, 2021Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania przy Żeromskiego już w sprzedaży

Deweloper Vinci Immobilier uruchomił sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Żeromskiego w Poznaniu. Nowy punkt na jeżyckiej mapie nieruchomości polecić należy klientom, poszukującym połączenia miejskiego rytmu i odpowiedniej dozy spokoju.

W ramach inwestycji Żeromskiego oddanych zostanie 130 komfortowych mieszkań dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb kupujących. W ofercie dewelopera Vinci Immobilier znaleźć można kawalerki oraz lokale w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, że swoje miejsce przy Żeromskiego znajdzie zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Ze względu na atrakcyjną lokalizację, w pobliżu poznańskich uczelni, nieruchomość na Jeżycach sprawdzi się także w przypadku prywatnych inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie.

Niezależnie od wybranego metrażu, przyszli mieszkańcy zyskają funkcjonalne wnętrza, umożliwiające swobodną aranżację. Nowe mieszkania przy ulicy Żeromskiego w Poznaniu dysonować będą powierzchniami dodatkowymi. W przypadku kondygnacji parterowej będą to przydomowe ogródki, zaś lokale na piętrach posiadać będą indywidualne tarasy. Z myślą o wygodzie nabywców, deweloper zadba także o garaż podziemny oraz stojaki rowerowe.

Zakończenie realizacji zaplanowano na 2023 rok. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe mieszkanie na Ogrodach, skrojone na miarę Twoich potrzeb.