Autor: Iza
12 marca, 2019Newsy

Nowe mieszkania w Biedrusku

Deweloper Akropol Inwestycje Sp. z o.o. ma do zaproponowania wyjątkową przestrzeń mieszkalną, położoną w malowniczym Biedrusku. Powstała ona szczególnie z myślą o rodzinach, które chciałyby zamieszkać w zielonej, spokojnej okolicy, pozwalającej odzyskać harmonię, po ciężkim dniu w pracy i szkole. Obecnie, do sprzedaży trafiła pula nowych mieszkań, realizowanych w ramach siódmego etapu.

Osiedle Jesionowe Biedrusko bazuje na niskiej, kameralnej i wysmakowanej architektonicznie bryle budynków, które idealnie wpisują się w otaczającą je przestrzeń. Dostępne w ich ramach mieszkania, oferują zróżnicowanie pod względem wielkości i układu pomieszczeń.

Obecnie, w sprzedaży mieszkań z siódmego etapu, dostępne są lokale o powierzchni od 82,60 m2 do 100,73 m2, w układzie 4- lub 5- pokojowym. Taka przestrzeń, charakterystyczna już dla domów jednorodzinnych, pozwala swobodnie zaaranżować strefę dzienną i wypoczynkową dla całej rodziny. Jednocześnie, koszt zakupu mieszkania i jego późniejszej eksploatacji będzie nieporównywalnie niższy. Ceny wahają się od 349 000 złotych do 419 000 złotych.

Oprócz wysokiej jakości budynków, dostępu do prywatnych ogródków oraz efektownie zaaranżowanych części wspólnych, osiedle może poszczycić się także szeregiem dodatkowych udogodnień. Na jego terenie znajduje się bowiem przedszkole z mini klubem dla najmłodszych, place zabaw, siłownia zewnętrzna, klub fitness i SPA oraz market. A to wszystko, dostępne w otoczeniu zacisznego lasu, który pozwala wypocząć. Okoliczna infrastruktura zapewnia dostęp do szerszej oferty udogodnień.