Autor: Dopoznania.pl
16 września, 2019Newsy

Nowe mieszkania w Biedrusku koło Poznania – sprawdź ofertę Akropol Inwestycje

Akropol Inwestycje Osiedle JesionoweOsiedle Jesionowe Biedrusko to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy są zdecydowani by przenieść się na kameralne przedmieścia, pełne zieleni i niezbędnych udogodnień. Ponadto Biedrusko znajduje się w bliskiej odległości od Poznania i pozwala na utrzymanie stałego kontaktu z wielkomiejską infrastrukturą.

Osiedle dewelopera Akropol Inwestycje Sp. z o.o. położone jest w spokojnej okolicy, która zachwyca kameralnym charakterem, dającym poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Aby organizacja codziennych obowiązków przebiegała w sprawny sposób, deweloper przewidział na planie osiedla plac zabaw dla najmłodszych, przedszkole z mini klubem, Akropol Inwestycje Osiedle Jesionowesiłownię zewnętrzną oraz klub fitness i SPA. Oczywiście, nie zabraknie tam także marketu, ze zróżnicowaną ofertą handlową. Wszystko, czego będziesz więc potrzebować, znajdziesz w zasięgu ręki.

Kolejnym, niezaprzeczalnym atutem lokalizacji jest jej zielone sąsiedztwo. Deweloper Akropol Inwestycje Sp. z o.o. postawił na okolicę, która objęta została europejskim programem Natura 2000. Ma on na celu ochronę obszarów naturalnych, które obfitują w rzadko występujące gatunki chronione zwierząt i roślin. Dla mieszkańców Osiedla Jesionowego Biedrusko oznacza to ograniczoną ekspansję względem kolejnych inwestycji mieszkaniowych czy przemysłowych oraz łatwy dostęp do nieskażonych terenów rekreacyjnych.

W okolicy nie brakuje palcówek oświatowych, ośrodka zdrowia, basenu czy innych udogodnień, które decydują o wygodzie życia.