Autor: Dopoznania.pl
29 grudnia, 2020Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania w centrum Poznania

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Kochasz miejski klimat i chcesz cieszyć się nim na co dzień? A może poszukujesz nieruchomości idealnej pod wynajem? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest inwestycja mieszkaniowa przy ul. Rybaki, oferująca nowe, gotowe do odbioru lokale w samym sercu stolicy wielkopolski.

Rybaki 1 to inwestycja dedykowana klientom, stawiającym na połączenie atrakcyjnej lokalizacji, funkcjonalności i estetyki. Nowoczesny design i ciekawe położenie na mapie Poznania przekonają zarówno prywatnych klientów, jak i inwestorów, którzy chcą czerpać stałe i wysokie zyski z wynajmu nieruchomości. Oferowane przez dewelopera Moryson Development, lokale są ukończone i dostępne od ręki, a pula wolnych „M” jest coraz mniejsza.

Wolne, gotowe do odbioru mieszkania przy ul. Rybaki w Poznaniu mieszczą się w przedziale od 39,90 do 75,50 m2. Dobrze przemyślane, wysokiej jakości wnętrza spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Ponadto nabywcy nowych mieszkań w centrum miasta mają możliwość podłączenia systemu inteligentnego domu, co w bezpośredni sposób przełoży się na ich codzienny komfort.

Wśród innych udogodnień, dostępnych w inwestycji Rybaki 1, wymienić można podziemną halę garażową oraz miejsca parkingowe gotowe do instalacji indywidualnego systemu ładowania pojazdów elektrycznych.

Mówiąc o zaletach projektu przy ul. Rybaki nie można zapomnieć o lokalizacji. Oferowane przez Moryson Development mieszkania, położone są w pobliżu flagowych dla Poznania miejsc, takich jak: Stary Browar, Stary Rynek, Plac Wolności, Kupiec Poznański czy Zamek Królewski. Dzięki temu cała oferta kulturalno-rozrywkowa miasta jest tu na wyciągnięcie ręki. Centralna lokalizacja nie oznacza jednak rezygnacji z zieleni. W niewielkiej odległości znaleźć można m.in. Zielony Ogród Zakrzewski, Park Chopina, Park Dąbrowskiego, Plażę Miejską.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i postaw na własne cztery kąty w sercu Poznania.