Autor: Dopoznania.pl
9 listopada, 2021Newsy

Nowe mieszkania w Kobylnikach – poznaj Orzechową Osadę

Orzechowa Osada to nowy punkt na mapie podpoznańskich inwestycji deweloperskich. Realizowane w Kobylnikach osiedle spełni potrzeby klientów, którzy cenią spokój i kameralny klimat, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z codziennej wygody i dobrego dostępu do Poznania. Za realizację projektu odpowiada deweloper Nostradomus Sp. z o.o.

W ramach inwestycji oddanych zostanie 45 mieszkań o powierzchniach od 41 do 72 m2. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości w gminie Rokietnica wybierać mogą pomiędzy lokalami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Każde z oferowanych „M” zyska dodatkową przestrzeń w postaci przestronnego tarasu lub wygodnego balkonu. Z myślą o wygodzie mieszkańców, deweloper zaplanował 60 miejsc postojowych, w tym 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Ofertę Orzechowej Osady uzupełnia 19 lokali usługowych, mieszczących się w przedziale od 22 do 54 m2.

Mówiąc o zaletach oferowanej inwestycji nie można zapomnieć o lokalizacji. Budynek usytuowany jest w zacisznej okolicy, u zbiegu ulic Orzechowej i Kasztanowej. Okolica ta przypadnie gustu wszystkim miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu. W pobliżu nowych mieszkań od dewelopera Nostradomus znajduje się Jezioro Kierskie, Rozlewisko Samicy Kierskie oraz park. Rekreacyjną ofertę sąsiedztwa uzupełniają liczne trasy rowerowe. Zielone otoczenie nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. Kobylniki posiadają dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną, a pobliskie Sady oraz Tarnowo Podgórne oferują niezbędną infrastrukturę. W okolicy Orzechowej Osady działa m.in. przedszkole i szkoła podstawowa.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.