Autor: Dopoznania.pl
17 lutego, 2021Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkania w samym centrum Poznania

Moryson Development Rybaki 1Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Aby zagwarantować sobie możliwość prowadzenia typowo wielkomiejskiego stylu życia, postaw na centralną część stolicy Wielkopolski. To właśnie tam znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz i co ważne, będzie to dostępne rzeczywiście na wyciągnięcie ręki. Gdzie szukać dobrej jakości i nowoczesnych rozwiązań? W inwestycji Rybaki 1!

Prestiżowa okolica, system inteligentnego domu w cenie oraz miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej (przystosowane do systemu elektrycznego ładowania) to ukłon w stronę przyszłości.Moryson Development Rybaki 1

Firma Moryson Development postawiła na ścisłe centrum Poznania, oferując swoim klientom stylowe otoczenie – w którym nie brakuje zarówno historycznej zabudowy, nowoczesnych przestrzeni miejskich, jak i starannie wypielęgnowanych terenów zielonych. Osiedle Rybaki 1 oddalone jest o kilka minut spacerem od takich punktów jak:

  • Stary Rynek
  • Stary Browar
  • Park Dąbrowskiego
  • Park Chopina
  • Kupiec Poznański
  • Plac Wolności.

Sąsiedztwo licznych uczelni wyższych, przyciągających rzesze studentów i pracowników naukowych oraz firm o światowej renomie, posiadających siedziby w centralnej części Poznania, to gwarancja stałego dostępu do potencjalnych najemców. Ma to niebagatelne znaczenie w przypadku, gdy jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w celach inwestycyjnych. Niezależnie od  motywacji, mieszkanie w centrum, każdorazowo będzie doskonałym wyborem.