Autor: Dopoznania.pl
15 stycznia, 2020Newsy

Nowe mieszkania w Smolcu – dobry dojazd do Wrocławia gwarantowany

Planujesz zakup mieszkania w okolicy Wrocławia? Zamienisz wielkomiejski zgiełk na spokój przedmieścia, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować  z dobrego dostępu do stolicy Dolnego Śląska? Doskonale się składa! Osada Sportowa spełni Twoje oczekiwania – sprawdź ofertę nowych mieszkań w Smolcu.

Realizowana przez dewelopera Omega Buildings inwestycja pochwalić się może doskonałą lokalizacją. Osiedle powstaje zaledwie 2,5 km od granic Wrocławia i 9,5 km od Rynku Wrocławskiego. Sprawny dojazd do miasta zapewnia komunikacja autobusowa, przystanek znajduje się w odległości 300 m. Ponadto od 15 grudnia 2019 roku korzystać można z nowopowstałego przystanku kolejowego. Stacja PKP oddalona jest o około 500 m. Mieszkańcy wybierający ten środek komunikacji nie muszą martwić się miejscem parkingowym ani korkami, a sama podróż do Wrocławia zajmuje kilkanaście minut.

Warto dodać, że sąsiedztwo Osady Sportowej ma także sporo do zaoferowania. W pobliżu nowych mieszkań w Smolcu działają m.in.: dwa sklepy Żabka, restauracja, sklep warzywno-owocowy, sklep mięsny, apteka, solarium, fryzjer, szkoła języka angielskiego. Całość uzupełnia, dostępna na terenie inwestycji, hala sportowa.

Skontaktuj się z deweloperem Omega Buildings i wybierz nowe mieszkanie blisko Wrocławia