Autor: Dopoznania.pl
27 lipca, 2021Newsy

Nowe mieszkania z antresolami na Maślicach

Przy ulicy Maślickiej we Wrocławiu powstaje inwestycja mieszkaniowa 2M Apartments. Realizujący projekt deweloper Omega Buildings przygotował szeroką ofertę, która trafia w zróżnicowane potrzeby dzisiejszych kupujących. Wśród dostępnych rozwiązań znaleźć można nowoczesne mieszkania z antresolami.

Nowe osiedle na wrocławskich Maślicach docelowo składać się będzie z 5 budynków wielorodzinnych, wyróżniających się oryginalną architekturą, łączącą minimalizm i nowoczesny design, co przywodzi na myśl industrialne budynki rodem z Nowego Jorku. W ramach inwestycji 2M Apartments oddane zostaną lokale o metrażu od 37 do 82 m2.

Uwadze osób ceniących przestrzeń, polecić należy komfortowe mieszkania z antresolami, liczącymi do 15 do 36 m2. Ta dodatkowa powierzchnia świetnie sprawdzi się w roli dodatkowej sypialni, pokoju dla dziecka, miejsca do pracy czy domowej biblioteczki. Ponadto niektóre z tych lokali zyskają także balkon.

Komfortowe cztery kąty to nie wszystko. Godna uwagi jest także lokalizacja. Wrocławskie Maślice to dzielnica łącząca kameralny klimat z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu inwestycji 2M Apartments działają niezbędne na co dzień punkty, takie jak: sklepy, punkty usługowe czy placówki edukacyjne. Miłośnicy zieleni i relaksu na świeżym powietrzu z pewnością docenią okoliczne tereny rekreacyjne: Las Pilczycki, Las Rędziński, Park Rędziński.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Omega Buildings i wybierz swoje nowe „M” z antresolą.