Autor: Dopoznania.pl
8 lipca, 2020Newsy

Nowe mieszkanie blisko Poznania z atrakcyjnym rabatem

Planujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Poznania? Szukasz połączenia jakości, komfortowej lokalizacji i atrakcyjnej ceny? Doskonale się składa! Osiedle Poznańskie spełni Twoje wymagania.

Oferowana przez dewelopera inwestycja, realizowana jest na skraju lasu Nadleśnictwa Babki. W malowniczej okolicy osiedla znaleźć można także stawy i jeziora. Co istotne, sąsiedztwo natury nie oznacza rezygnacji z wygody. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się dogodnym dojazdem co centrum, co pozwoli połączyć życie na spokojnych przedmieściach z aktywnością zawodową w mieście.

Osiedle Poznańskie to inwestycja tworzona z myślą o zróżnicowanych potrzebach nabywców. Swoje miejsce znajdą tu zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje kawalerki oraz mieszkania w układach 2-, 3- i 4-pokojowych.

Mówiąc o zaletach nieruchomości pod Poznaniem, nie można zapomnieć o konkurencyjnej cenie. Wybierając Osiedle Poznańskie możesz zyskać nie tylko atrakcyjną stawkę za metr kwadratowy, ale także wysoki rabat, który jeszcze bardziej obniży cenę wymarzonych czterech kątów. Klienci, którzy zdecydują się zakup mieszkania za gotówkę, liczyć mogą na upust sięgający nawet 14%, z kolei nabywcy korzystający z oferty 50/50 zaoszczędzą do 7% wartości lokalu.

Skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.