Autor: Dopoznania.pl
31 października, 2019Newsy

Nowe mieszkanie na Białołęce od 249 tys. zł? Tylko u J.W. Construction!

J.W. Construction Willa WiślanaDeweloper J.W. Construction uważnie przygląda się trendom na rynku pierwotnym nieruchomości. Dzięki umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby Klientów, połączonej z wieloletnim doświadczeniem w branży, powstała Willa Wiślana, która w 100% spełnia oczekiwania kupujących.

Po pierwsze – lokalizacja nowego mieszkania na warszawskiej Białołęce to zapewnienie przyszłym mieszkańcom stałego dostępu do niezbędnych punktów handlowo-usługowych, takich jak: Żabka, Pepco, stacja paliw czy myjnia samochodowa. To także gwarancja dobrej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Stolicy. Ogromnym atutem położenia Willi Wiślanej jest również bliskość przyrody: Zalewu Zegrzyńskiego, Lasu J.W. Construction Willa WiślanaBielańskiego oraz lasów otaczających Narwię i Bug.

Po drugie – kameralność inwestycji w nowoczesnym wydaniu. Elewacja budynku to połączenie elementów drewna, kamienia i szkła, a także bieli i grafitu, czyli kolorów utożsamianych z elegancją. Ponadto budynek będzie posiadał jedynie 5 pięter, a dodatkowo - dla wygody zmotoryzowanych –powstaną miejsca postojowe w hali garażowej i przed budynkiem.

Po trzecie – nowe mieszkania na Białołęce są dopasowane do zasobności portfela Klienta. Inwestycja składa się wyłącznie z mieszkań 2- i 3-pokojowych o metrażach od 30 do 51,8 m2, czyli takich, których oczekuje kupujący i na jakie pozwala jego zdolność kredytowa. Jest to również idealna propozycja dla osób poszukujących swojego pierwszego, własnego mieszkania w dużym mieście.

Czy wiesz, że nowe „M” w Willi Wiślanej można kupić już od 249 tys. zł? O szczegóły oferty zapytaj Dewelopera J.W. Construction.