Autor: Dopoznania.pl
25 września, 2020Newsy

Nowe mieszkanie na Górczynie? Zamelduj się na Dmowskiego 81!

Dmowskiego 81 to inwestycja dedykowana wszystkim miłośnikom wielkomiejskiego stylu życia. Realizowany przez dewelopera ST Home, budynek pomieści mieszkania o zróżnicowanych rozkładach, trafiające w indywidualne potrzeby dzisiejszych klientów. Zgodnie z planem budowa zostanie zakończona w grudniu 2021 roku.

Dobra komunikacja z centrum, bogate zaplecze handlowo-usługowe, placówki edukacyjne w zasięgu ręki, a do tego sąsiedztwo Parku Kasprowicza – oto zalety mieszkania na Górczynie w Poznaniu. Zaproponowana przez dewelopera lokalizacja, pozwala na swobodne korzystanie z miejskich udogodnień i rozrywek, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej dozy zieleni i kameralnego klimatu.

Atrakcyjne położenie na mapie Poznania to nie koniec zalet Dmowskiego 81. W ramach inwestycji oddanych zostanie 50 mieszkań o powierzchni od 29 do 78 m2. Lokale parterowe dysponować będą prywatnymi ogródkami, a te na wyższych kondygnacjach zyskają funkcjonalne balkony. Tak szeroka gama rozwiązań, sprawia że każdy, kto planuje przeprowadzkę na Grunwald znajdzie tu coś dla siebie. Co więcej, deweloper daje możliwość zmiany układu ścian wewnętrznych.

Z myślą o wygodzie mieszkańców, deweloper ST Home, zaplanował udogodnienia, wśród których wymienić można windy, podziemna halę garażową oraz komórki lokatorskie.  Inwestor nie zapomniał o klientach, którym zależy na szybkim i bezstresowym zamieszkaniu  w nowych czterech kątach. Dla tej grupy nabywców przygotowano atrakcyjną ofertę wykończenia pod klucz.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe mieszkanie w atrakcyjnej części Grunwaldu, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.