Autor: Dopoznania.pl
30 października, 2019Newsy

Nowe mieszkanie Na Jeżycach – skusisz się?

MASTERM Na JeżycachNazwa inwestycji dewelopera MASTERM wprost wskazuje na swoją lokalizację, czyli jedną z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych przez kupujących dzielnic. Nowe mieszkania Na Jeżycach powstaną w nowoczesnej i atrakcyjnej wizualnie miejskiej kamienicy. Jeśli chcesz dołączyć do szczęśliwych właścicieli nowych „M” przy ul. Szamarzewskiego 45, musisz się pospieszyć – kurczy się pula wolnych mieszkań. Jakie lokale pozostały na sprzedaż?

Aktualna propozycja MASTERM zawiera 19 pozycji rozlokowanych od parteru aż do 4. piętra. Metraże są zróżnicowane – począwszy od 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39,30 m2 aż do 4-pokojowego , ponad 65 metrowego lokum. Te położone na poziomie 0 posiadają taras wraz z zielenią, a część „M” zlokalizowanych na MASTERM Na Jeżycachwyższych kondygnacjach ma taras lub balkon.

Szeroki wachlarz ofert MASTERM to gwarancja, że każdy, kto poszukuje nowego mieszkania na Jeżycach, znajdzie dla siebie najlepszą opcję. Inwestycja przypadnie z pewnością do gustu osobom, którym zależy na bliskości atrakcji oferowanych przez duże miasto, ale na co dzień wolą mniejszy zgiełk. Na Jeżycach to również dobry pomysł na lokatę kapitału – lokale w tym rejonie cieszą się od lat niesłabnącą popularnością.

Zarezerwuj już dziś swoje wymarzone, nowe mieszkanie na Jeżycach.