Autor: Dopoznania.pl
16 kwietnia, 2021Newsy

Nowe mieszkanie na Naramowicach – i wszystko masz pod ręką!

Decydując się na ważny krok w życiu, jakim jest zakup nowego mieszkania, warto zacząć poszukiwania od wyboru lokalizacji. Miejsce, w którym spędzimy najbliższe lata życia powinno być dostosowane do naszej obecnej sytuacji, jak również uwzględniać plany na przyszłość. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy aby spełnić marzenie o własnym „M” trzeba zdecydować się na kredyt hipoteczny. Dlaczego zatem warto postawić na Karpią 22 na poznańskich Naramowicach?

Deweloper RED Co. dla swojej inwestycji wybrał zieloną część miasta, położoną na obrzeżach Poznania - to Naramowice należące do Starego Miasta. Z uwagi na lokalizację, II etap Karpiej 22 można polecić rodzinom z dziećmi. W pobliżu znajduje się bowiem przedszkole, szkoły podstawowe i przychodnia lekarza rodzinnego. Dzięki sąsiedztwu Parku Gagarina, Parku Czarneckiego, szkoły tańca, basenowi czy centrum rekreacyjno-sportowemu, będzie można aktywnie spędzać czas całą rodziną lub z przyjaciółmi. Osoby lubiące mniej aktywny odpoczynek z pewnością zadowoli sąsiedztwo Cinema City i kina IMAX, a tych, którzy lubią zjeść poza domem – ucieszy pierogarnia Wałek, Pizzeria Tivoli czy Beef Burger Bar. Warto podkreślić, że niedaleko Karpiej 22 są także liczne punkty handlowo-usługowe podnoszące komfort codziennego życia w dużym mieście – wśród nich są m. in. sklepy spożywcze, Galeria Pestka, Centrum Handlowe Poznań Plaza i Stacja Paliw LOTOS. Nowe mieszkanie na Naramowicach to również gwarancja sprawnej komunikacji z centrum Poznania.

Podsumowując, II etap inwestycji Karpia 22 stanowi doskonałą propozycję dla osób, które chcą zamieszkać w spokojnej części miasta, ale nie chcą rezygnować z uroków i atrakcji oferowanych przez aglomerację. Nowe mieszkanie przy ul. Karpiej będzie dla nich najlepszym wyborem.