Autor: Dopoznania.pl
31 stycznia, 2020Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkanie na Wildzie? Postaw na Saperską 30!

OKRE Development Saperska 30Saperska 30 to jedna z poznańskich inwestycji firmy OKRE Development. Osiedle powstaje na terenie Wildy – jednej z najbardziej kultowych dzielnic miasta. Nowe mieszkania przy ulicy Saperskiej spełnią oczekiwania klientów, poszukujących połączenia wysokiej jakości i atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum Poznania.

Saperska 30 to wyjątkowy punkt na mieszkaniowej mapie stolicy Wielkopolski. Poza nowoczesnymi mieszkaniami, nabywcy zyskują jedyny w swoim rodzaju widok na dolinę Warty oraz przestronny zielony dziedziniec ze strefą piknikową oraz placem zabaw. Właściciele nowych „M” mogą także liczyć na udogodnienia w postaci podziemnej hali garażowej i lokali usługowych na terenie osiedla.

W ramach aktualnej oferty sprzedaży znaleźć można nowe mieszkania na Wildzie w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Lokale parterowe posiadają ogródki, a te na wyższych kondygnacjach balkony. Saperska 30 sprawdzi się w przypadku singli, par, rodzin z dziećmi, a także prywatnych OKRE Development Saperska 30inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. OKRE Development oferuje także dwa lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym.

Skontaktuj się z deweloperem i odnajdź swoje miejsce na Wildzie.