Autor: Dopoznania.pl
20 stycznia, 2021Newsy

Nowe mieszkanie na Winiarach – codzienny komfort i zieleń w zasięgu ręki

Winiarska 40 jest doskonale zaprojektowaną inwestycją, która nie tylko znakomicie łączy miejską wygodę z dostępem do dużej ilości zieleni ale dodatkowo może się poszczycić także niebanalną architekturą, wysoką jakością oraz nowoczesnym wyposażeniem w najlepsze rozwiązania technologiczne. Czy nie tego właśnie potrzebujesz?

Winiary to spokojna dzielnica, która pozwala wieść komfortowy tryb życia, dzięki łatwemu dostępowi do mocno zróżnicowanej oferty infrastrukturalnej. Jednocześnie nie naraża na tłok i hałas, jakie panują w ścisłym centrum. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej oraz zaplecze rekreacyjne, skutecznie zachęcają do zmniejszenia ilości czasu, spędzanego w samochodzie. Bliskość parków oraz łatwy dostęp do Jeziora Strzeszyńskiego, idealnie połączone zostały z rozbudowaną infrastrukturą, której potrzebujemy w zasięgu ręki, na co dzień.

6-kondygnacyjny budynek pomieści 49 lokali o powierzchni od 29,74 m2 do 96,30 m2. Nieruchomości zyskają tarasy bądź loggie o powierzchni od 1,98 m2 do 49,36 m2. Ponadto, w częściach wspólnych znajdują się komórki lokatorskie. Dwupoziomowa, podziemna hala garażowa obejmuje 44 miejsca postojowe. Kolejne pięć ma charakter naziemny.

Już dziś skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K., zapytaj o dostępne „M” i wybierz najlepsze rozwiązanie.