Autor: Dopoznania.pl
30 grudnia, 2020Newsy

Nowe mieszkanie na Winogradach? Zamieszkaj na Wilczaku!

Wilczak 20 to wieloetapowa inwestycja, realizowana sukcesywnie na terenie dzielnicy Winogrady. Ze względu na atrakcyjny wybór dostępnych rozwiązań, nowe mieszkania zlokalizowane u zbiegu ulic Serbskiej i Wilczak, spełnią oczekiwania różnych grup klientów, poszukujących wygodnego lokum w Poznaniu.

Zakup nowego mieszkania na Winogradach polecić należy wszystkim, którzy cenią połączenie codziennego komfortu, bliskości centrum i zieleni. Realizowana przez dewelopera Agrobex inwestycja, usytuowana jest w niewielkiej odległości od przystanków autobusowych i tramwajowych, co pozwala mieszkańcom na szybkie i wygodne przemieszczanie się po trenie całego miasta.

Atrakcyjność zaproponowanej lokalizacji z pewnością podnosi rozwinięta infrastruktura dzielnicy. W pobliżu osiedla Wilczak 20 działają m.in. sklepy, centra handlowe, lokale gastronomiczne, punkty usługowe, kluby sportowe, apteki czy ośrodki zdrowia. Dużym atutem jest także szeroki wybór szkół i przedszkoli, co z pewnością ucieszy rodziny z dziećmi, którym zależy na wygodzie, bezpieczeństwie i oszczędności czasu. Całość uzupełniają pobliskie tereny rekreacyjne, wśród których wymienić można Park Cytadela, Park Szelągowski oraz tereny nadwarciańskie.

Przyjrzyjmy się bliżej samej inwestycji dewelopera Agrobex. W ramach najnowszego, piątego już etapu projektu, dostępne są lokale o zróżnicowanych powierzchniach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb kupujących. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania w inwestycji Wilczak 20 A wybierać mogą pomiędzy układami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Inwestor zadbał o podziemne hale garażowe oraz instalację fotowoltaiczną, która pozwoli na zmniejszenie kosztów energii elektrycznej na częściach wspólnych nieruchomości.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swoje nowe mieszkania na Winogradach.