Autor: Dopoznania.pl
5 marca, 2020Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkanie w centrum Poznania? Postaw na Garbary 32!

RBW Garbary 32Garabry 32 to nowa inwestycja mieszkaniowa powstająca w samym centrum Poznania. Za jej realizację odpowiada deweloper RBW. Sprawdź ofertę dostępnych mieszkań i ciesz się doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie poznańskiego Starego Rynku.

Projekt dewelopera RBW obejmuje gruntowną przebudowę części frontowej i oficyny budynku, znajdującego się przy ulicy Garbary 32. Wewnątrz kamienicy znajdzie się 36 mieszkań – w układach 1-,2- i 3-pokojowych. Dla wygody właścicieli nowych „M” zaplanowano także udogodnienia w postaci komórek lokatorskich, rowerowni oraz nowoczesnej windy. Dodatkowy atutem, nieczęsto spotykanym w tej lokalizacji, są prywatne, przydomowe ogródki, przypisane do mieszkań parterowych, usytuowanych w oficynie. W ramach inwestycji Garabry 32 oddane zostaną także 3 lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym.

Zgodnie z planem nowe mieszkania przy ulicy Garbary w Poznaniu oddane zostaną w I kwartale 2021 roku. W aktualnej ofercie sprzedaży znaleźć można funkcjonalne, nowoczesne mieszkania o powierzchni mieszczącej się w przedziale od 33,11 do 102,08 m2.

Komfortowa kawalerka w centrum Poznania? A może większy lokal 2- lub 3-pokojowy? Garabry 32 to doskonały adres zarówno dla prywatnych klientów, jak i osoby, które planują zarobić na wynajmie nieruchomości. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz mieszkanie od dewelopera dopasowane do Twoich potrzeb.