Autor: Dopoznania.pl
26 września, 2019Newsy

Nowe mieszkanie w Czapurach – sprawdź ofertę Osiedla Poznańskiego

Osiedle PoznańskieChcesz kupić nowe mieszkanie w okolicy Poznania, ale wahasz się, czy opuścić wygodne miasto i przenieść się na kameralne przedmieścia? Poznaj Osiedle Poznańskie i przekonaj się, że z niczego nie musisz rezygnować.

Inwestycja powstaje na skraju lasu, w pobliżu Jeziora Czaplinek. Otoczona jest jednocześnie niezbędnymi udogodnieniami infrastrukturalnymi, których dostęp będziesz z pewnością doceniać każdego dnia. Łatwy i sprawny dojazd do ścisłego centrum, znacząco uzupełni tę ofertę. Będziesz więc mógł aktywnie korzystać z wielkomiejskich wygód, ciesząc się jednocześnie możliwością codziennych spacerów po lesie.

Osiedle mieszkaniowe w Czapurach perfekcyjnie wpisuje się w charakter okolicy, ponieważ składa się z kameralnych budynków wielorodzinnych o stonowanej kolorystyce elewacji i ponadczasowej architekturze. Deweloper Osiedle Poznańskie Sp. z o. o. Sp. k. postawił na najpopularniejsze Osiedle Poznańskiemetraże, które dzięki dużemu zróżnicowaniu układów, trafią w gusta zarówno singli, par, jak i rodzin. Obecnie, w sprzedaży dostępne są mieszkania z pięciu budynków. Ich powierzchnia waha się od 21,88 m2 do 50,85 m2. Ceny rozpoczynają się już od 109 000 złotych.

Na Osiedlu Poznańskim będziesz mógł zamieszkać w kameralnej i dającej poczucie prywatności przestrzeni, do której z ochotą powrócisz po ciężkim dniu. Postaw na odpowiedni standard i sprawdzone rozwiązania technologiczne. Już dziś zaplanuj swoje lepsze jutro.