Autor: Dopoznania.pl
6 września, 2019Zakup inwestycyjny

Nowe mieszkanie w Warszawie przy stacji metra

Inwestując w nowe mieszkanie w Warszawie warto wybrać takie osiedle, które będzie przynosiło długofalową satysfakcję, zarówno pod względem odpowiedniej jakości, estetyki,  jak i dogodnej lokalizacji. Wszystkie te cechy, w efektowny sposób łączy w sobie osiedle Metrobielany budynek D, etap IV.

Po pierwsze - położone jest w modnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy. Po drugie - daje nieocenioną swobodę poruszania się po mieście za pomocą metra. Po trzecie – wyróżnia się ciekawą bryłą i starannym wykonaniem, które w sposób bezpośredni, przekłada się na trwałość.

Firma TK Development wyjątkowo starannie podeszła do kwestii wyboru, możliwie najlepszej lokalizacji w Warszawie. Bielany to jedna z najbardziej zielonych dzielnic stolicy, która umiejętnie łączy dostęp do wielkomiejskich udogodnień z mnogością terenów rekreacyjnych. Położona nieopodal stacja metra Młociny, pozwala na możliwie najszybsze poruszanie się po mieście – co jest rozwiązaniem nie tylko oszczędzającym czas ale także niezwykle proekologicznym.

W okolicy osiedla Metrobielany budynek D, etap IV, znajduje się wiele punktów usługowych, handlowych, placówek oświatowych, punktów gastronomicznych, obiektów sportowych, ośrodków zdrowia czy innych udogodnień, które definiują miejski styl życia. Las Bielański czy Lasek Lindego, skutecznie zachęcają do regularnej rekreacji w bezpośrednim kontakcie z kojącą zmysły naturą. Kup nowe mieszkanie na Bielanach i rozpocznij zupełnie nowy, lepszy etap swojego życia.